مدیران اجرایی آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند

به گزارش ساعت اینترنت، تهران (پانا) - سید ابراهیم رییسی روز یکشنبه در جلسه هیأت دولت با تأکید بر اینکه دولت از نقد منصفانه و سازنده استقبال می نماید، گفت نقد منصفانه را باعث رشد و ارتقاء امور در کشور می دانیم و مدیران اجرایی باید آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند، چرا که انتقاد درست می تواند نسبت به اصلاح کاستی ها و نواقص مفید باشد.

مدیران اجرایی آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور بعلاوه با گرامیداشت روز ملی سینما، توجه ویژه به اصحاب هنر را ضروری دانست و گفت: باید نسبت به مسائل حرفه ای و حتی شخصی و معیشتی اصحاب هنر توجه ویژه داشته باشیم. ضروری است وزیر محترم ارشاد، مسائل حرفه ای و شخصی جامعه هنری کشور را پیگیری کند.

رییسی ضمن بیان اینکه سینما ابزاری است که باید در خدمت انقلاب و تبیین فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی قرار بگیرد از اصحاب سینما خواست در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و امیدآفرینی در جامعه پیشگام باشند.

وی اضافه کرد: تأثیرگذاری مفاهیمی که با ابزار فیلم و هنر منتقل می گردد، بسیار بیشتر از هزاران ساعت سخنرانی است.

رییسی در ادامه، مأموریت دریانوردی ناوگروه 75 ارتش جمهوری اسلامی را اقدامی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: این مأموریت افتخارآمیز دریانوردی، نشان داد که با تکیه بر توانمندی داخلی می توان فراوری قدرت کرد و بعلاوه شجاعت در برخورد با چالش ها را به رخ همگان کشید و این حضور برجسته، پیغام امیدبخشی برای مردم ایران و مستضعفان دنیا و خار چشمی بر دشمنان بود.

رییسی اقدام وزارت صنعت و معدن و تجارت را در کاهش قیمت سیمان بسیار پسندیده و امیدبخش خواند و اظهار کرد: همه مسئولان باید کوشش نمایند قیمت کالاها بویژه کالاهای معیشتی مردم به هیچ اسم گران نگردد و ضمن کوشش در جهت برقراری ثبات در بازار باید در راستای کاهش قیمت ها کوشش کرد.

بعلاوه در این جلسه، پیشنهاد وزیر کشور درخصوص استانداری حسین مدرس خیابانی برای استان سیستان و بلوچستان به تصویب رسید.

رییسی خطاب به استاندار تازه استان سیستان و بلوچستان چهار موضوع را مورد تاکید قرار داد:

1- حفظ و ارتقاء وحدت و برادری موجود بین اقوام و مذاهب موجود در استان و پیشگیری از اقدامات تفرقه افکنانه جریان های افراطی، به لحاظ اینکه اقوام بلوچ و سیستان و مردم شیعه و سنی استان در

سالیان متمادی با همدیگر زندگی برادرانه داشته اند.

2- استفاده از نیروهای کارآمد بومی و ظرفیت منابع انسانی توانمند و شایسته استان بالاخص جوانان.

3- تأکید بر ارتقاء امنیت مرز و استان با یاری و همت مردم منطقه به اسم مرزداران شایسته کشور.

4- ساماندهی و ضابطه مند نمودن مبادلات مرزی و سوخت بری.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مدیران اجرایی آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران اجرایی آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید